Lietotāja vienošanās

Privātuma politika

Privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskajai/juridiskai personai informāciju par personas datu apstrādes nolūku, apjomu, aizsardzību, apstrādes termiņu un datu subjekta tiesībām datu iegūšanas laikā interneta mājaslapas www.evidence.lv lietošanā.

1.Datu pārzinis

SIA “Evidence Network”, reģistrācijas numurs 40103163503, juridiskā adrese Zilupes iela 4A, Rīga, LV-1019, tālrunis 67812688, e-pasts: dati@evidence.lv

, turpmāk Evidence Network. 

2.Personas datu vākšana, apstrāde un izmantošana

 • Mēs iegūstam personas datus, ko jūs brīvprātīgi mums sniedzat ar e-pasta vai mājaslapas reģistrēšanas formas starpniecību, vai citā tiešā saziņā.
 • personas dati, piemēram, vārds, uzvārds, dzimšanas datums, personu apliecinoša dokumenta dati un PVN maksātāja numurs;
 • kontaktinformācija, e-pasta adrese, adrese un tālruņa numurs. Korporatīvajiem klientiem informāciju, kas saistīta ar personas ieņemamo amatu un kontaktinformāciju pārstāvētajā uzņēmumā, kā arī informāciju par personas pilnvarām (pārstāvības tiesības);
 • informāciju, kas saistīta saziņai ar klientiem, klientu kontaktinformāciju, atbildes un atsauksmes, rēķinu un norēķina informāciju;
 • maksātnespējas novērtējumu un informāciju par parādsaistībām;
 • saraksti un citus datus, kas nepieciešami, izpildot līguma nosacījumus;
 • Apstrādes mērķi.
 • Jūsu personas datu apstrādes mērķis ir drošības sistēmu preču pārdošana un ar to saistīto pakalpojumu sniegšana, līguma izpilde vai sagatavošana;
 • Garantijas un pēcgarantijas pakalpojumu nodrošināšana;
 • Piedāvājuma nodrošināšana un atbildēt uz lietotāju uzdotajiem jautājumiem;
 • Piedāvājumu, pasūtījumu un preču reklāma, kas tiek veikta likumā atļautajā apjomā un iesaistīto piekrišanas gadījumā;
 • Apmācību organizēšana (dalībnieku reģistrācija, apmācība, sertifikātu izsniegšana, apmācības pasākumu organizēšana);
 • Potenciālo darbinieku atlase, saņemot Jūsu CV un pieteikumu (leģitīma biznesa interese, uz datu subjekta piekrišanas pamata)
 • Drošības un drošuma nodrošināšanai uzņēmuma telpās un teritorijā, veicot videonovērošanu un piekļuves kontroli;
 • Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās intereses un tiesības.

 3.Personas datu Aizsardzība un glabāšanas ilgums

 • Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus;
 • Personas dati tiek vākti un apstrādāti iepriekš definētiem mērķiem un tik ilgi, cik tas ir nepieciešams iepriekš norādīto mērķu sasniegšanai, Evidence Network likumīgo interešu nodrošināšanai un/vai normatīvo aktu prasību izpildei. Beidzoties datu izmantošanas termiņam, tie tiek dzēsti vai arhivēti.
 • Personu dati ir ierobežotas piekļuves informācija, kurai piekļūt var tikai tie darbinieki, kuriem ir pilnvarojums, vai piekļuve šiem datiem ir nepieciešama, lai veiktu darba uzdevumu izpildi.

4.Sīkdatņu izmantošana

 • Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits.

Šī mājaslapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes.Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk", YouTube video, vai līdzīga veida sociālos tiklos]. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

5.Kā var kontrolēt sīkdatnes un pārtraukt to saņemšanu?

Pēc vēlēšanās Jūs varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes saglabāšanu un mainīt pārlūka iestatījumus, ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.aboutcookies.org.

Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.

 • Trešo personu vietnes
 • Mūsu vietnē var būt izvietotas ārējās saites uz trešo personu mājaslapām. Evidence Network neuzņemas atbildību par jebkuras trešās personas vietņu saturu un drošību.

 

6.Datu subjekta tiesības

Jums ir tiesības saņemt no Evidence Network informāciju par to, vai tiek, vai netiek apstrādāti Jūsu personas dati, ja vien Jūsu rīcībā jau nav attiecīgā informācija. Jums ir tiesības pieprasīt savu datu labošanu, dzēšanu, tikt aizmirstam, pieprasīt apstrādes ierobežošanu, iebilst pret apstrādi, kā arī  jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu, neietekmējot tādas apstrādes likumību, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.

7.Spēkā stāšanās datums

Evidence Network patur tiesības jebkurā laikā Privātuma politiku mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā Privātuma politikas versija tiek publicēta mājaslapā www.evidence.lv un tā aizstāj iepriekšējo versiju.

8.piekrišana Privātuma politikai

Nododot Evidence Network savus personas datus, Jūs piekrītat šīs Privātuma politikas noteikumiem. Jebkurā brīdī Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu, nosūtot datu pārzinim paziņojumu.

9.Kontaktinformācija

Jautājumu, ierosinājumu un komentāru gadījumā attiecībā uz Privātuma politiku, vai jebkādiem Privātuma politikas pārkāpumiem Jūs varat ziņot, nosūtot e-pasta vēstuli uz dati@evidence.lv, vai rakstīt SIA “Evidence Network”, Maskavas iela 227, Rīga, LV-1019.